Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
normalny napisał:
Niestety muszę sie z tobą zgodzić. Niestety -bo przykro się czyta takie komentarze idiotów żal że nie mogę z nimi porozmawiać twarzą w twarz. Myślą ze są anonimowi to mogą oplować chlopaka i wbijać gwozdzie w serca jego rodziny. Kiedyś ktoś powiedział ze ten kraj jest dziki. I mial rację w 100% Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. [']
Często mijam na drodze pasjonatów na motorach. Nałogowo łamią przepisy, płacząc jakby co.... że ktoś im drogę zajechał! Zabrać gówniarzom prawa jazdy na szybkie motory. Przykro, to się czyta o kolejnej bezsensownej śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Często mijam na drodze pasjonatów na motorach. Nałogowo łamią przepisy, płacząc jakby co.... że ktoś im drogę zajechał! Zabrać gówniarzom prawa jazdy na szybkie motory. Przykro, to się czyta o kolejnej bezsensownej śmierci
To samo można powiedzieć o niby nie pasjonatach na 4 kółkach.... Spójrz np: na przedstawicieli handlowych gnających swoimi służbowymi autami na złamanie karku. Alee nieeee oni nie łamią nałogowo przepisów...??? I oni nie powodują zagrożenia...??? Oni robią to w imię pracy więc im wolno...??? A może by tak im zabrać prawa jazdy na samochody???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE TO JEDNEGO MNIEJ
Ciesz się śmieciu, że Ciebie tako coś nie spotkało. Dla takich nierobów jak Ty, bez żadnych ambicji, pasji i marzeń odechciewa się w ogóle wszystkiego. Pomyśl 8 razy zanim coś napiszesz, bo takimi słowami może kogoś dotknać. Pedał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='dona' date='5.04.2010, 21:46:44' post='260346'] ZAWSZE TO JEDNEGO MNIEJ ALE Z CIEBIE HU*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponadto: Wsiadając na jednoślad tak na prawdę bierzesz na swoje barki własny krzyż, oczywiście wybierając na pierwsze moto jakiegoś litra który ma 160KM nazwę cię idiotą, ale cross to zabawka, zwykły niefart miał chłopak, każdemu się może zdarzyć. I przestańcie pier***ić głupoty o tym że motocykliści to idioci, doświadczony motocyklista stawiając maszynę na gumę doskonale wie co robi a ponadto większość wypadków powodują kierowcy samochodów, oczywiście są też wyjątki, napalony młodziak biorący na pierwsze moto litra, rozpędzający się do 250km/h i mający problemy z ogarnięciem hamowania jest idiotą, tutaj był chłopak z jakąś pasją bo nie oszukujmy się, cross nie ma aż takich zawrotnych prędkości w terenie... No cóż, gdyby do zdarzenia doszło jakby chłopaczyna jechał samochodem, pewnie nic by mu się nie stało, ale wiadomo, na moto ma się o wiele mniejsze szanse na przeżycie. Nie znałem chłopaka, ale wielkie współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku ;/ co wy tu piszecie nie znaliście go ! jeżeli byście wiedzieli co teraz czuje ja albo jego rodzice wtedy mogli byście o czymś dyskutować !! [*] ;(( Zawsze będziesz moim ukochanym ;(( kocham Cię Mateusz [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silbi napisał:
To samo można powiedzieć o niby nie pasjonatach na 4 kółkach.... Spójrz np: na przedstawicieli handlowych gnających swoimi służbowymi autami na złamanie karku. Alee nieeee oni nie łamią nałogowo przepisów...??? I oni nie powodują zagrożenia...??? Oni robią to w imię pracy więc im wolno...??? A może by tak im zabrać prawa jazdy na samochody???
Dokładnie tak!!! Nie widzisz po jakich drogach jeździmy? Toż to dziurawe wertepy, polane tylko czymś czarnym... Jeśli nie dostosujemy prędkości do warunków i umiejętności - to wszyscy: samochodziarze i pasjonaci jednego śladu - pozabijamy się. Szkoda życia młodego człowieka, wielka szkoda - ale brawura kosztuje. W tym wypadku zbyt wiele... Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i dotykają mnie te komentarze... Ale kilka dni przed świętami byłem świadkiem jak koleś który nigdy nie siedział na moto kupił R1 żeby nauczyć się jeździć... I właśnie tacy ludzie powodują że o motocyklistach tak się mówi - bo albo wypadek i śmierć... Albo szpan i 250km/h po Warszawskiej... Tak czy siak - komentarze będą o idiocie motocykliście choć powinny byc tylko o idiocie bo z motocyklistami nie ma on nic wspólnego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co teraz pouczac i chwalic sie ze TRZEBA UMIEC JEŹDZIC. nikt chyba tego nie przewidzial. jak by to przewidział to by nie wsiadł na motór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektorzy niech sie zastanowia co pisza. Ten chlopak niezyje i wyzywanie go od idiotow itp. nie jest na miejscu. Ale szkoda slow na zachowanie takich cwaniakow i gburow bez wychowania. Wspolcyuje rodyicom ze urodyil im sie taki gbur. Wyrazy wspolczucia dla rodzicow ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedze mi brakować naszych rozmów... zawsze coś poradziłeś, pomogłeś. Nie przejmuj się pojeździmy jeszcze razem, zawsze gdy będę jechał mam wole miejsce dla ciebie:). Nie słuchaj ludzi którzy mówią na twój(innych motocyklistów) te bzdury. Pamiętam [*] Do zobaczenia po drogiej stronie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszczecie tu o jakimś prawojazdy o dziurawych drogach... to był Cross a chłopak miał wielką pasje, wiem bo dzieliliśmy sie opiniami na ten temat i przestanie wkoncu sie wyzywać, i gadać te bzdury lepiej niech każdy z was przemilczy to minutę ciszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak poczytałam, co wy ludzie piszecie to mi sie słabo zrobiło, jak mozna wygadywac takie rzeczy o zmarłym człowieku?? Nie znaliscie go, nie wiecie , czy potrafił jezdzic czy nie.. nie wiecie czy to brawura go zabiła... Jakby ktos w waszej rodzinie zabił sie na motocyklu, to na pewno nie wygadywalibyscie takich bzdur.. Mateusz był młodym człowiekiem z pasja.. niestety ta pasja go zabiła, ale zauwazcie, ze to nie jest jedyny sport, którym ludzie ryzykuja zycie.. Najlepiej to siasc w domu i zamknac sie w czterech scianach wtedy nic nam sie nie stanie... Ile ludzi idzie sobie na wlasnych nogach i zabija ich samochód np... zastanowcie sie troche... Mozna jedynie wspolczuc rodzinie, która strasznie to wszystko przezywa i rozpacza [*][*][*] Mateusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochodziaż napisał:
A co tu w temacie pisać? Pogoda się robi ładna to i idiotów coraz więcej. A przez takich bezmózgowców obrywa się wszystkim motocyklistom.
Idiotów?! sam jesteś idiota on nie chciał sie wcale zabić! każdy kto jedznie na motocyklu nie chce sie zabić I nie mów na niego bezmózgowiec bo on był bardziej doświatczony niż ty!! Ludzie zastanówcie sie co tu piszecie! Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...